Yönetim Kurulu

RIZA GÜRAL

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1941 yılında Kütahya’da doğmuştur. Çalışma hayatında 58 yılı geride bırakan Rıza Güral, Gürok Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

EROL GÜRAL

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ

1965 yılında Kütahya’da doğmuştur. Yükseköğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde, Yüksek Lisansını İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü Bölümü’nde tamamlamıştır.

Gürok Grubu'na ait sanayi, turizm ve yapı şirketlerinde 2013 yılından itibaren Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev almaktadır.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

ESİN GÜRAL ARGAT

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ

1969 tarihinde Kütahya’da doğmuştur. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde, Yüksek Lisans Eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü Bölümünde tamamlamıştır.

1992 yılında kendi kurduğu Güven Çini ve Seramik San. A.Ş.’de, Çini seramikler üzerinde çalışmış ve İtalyanlarla ortak çalışmalar sonucu geleneksel yöntemle üretimi, teknolojik hale getirerek seri ve verimli imalat imkanı yakalamıştır.

Şuan Gürok Grubuna ait sanayi, turizm ve yapı şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapmaktadır. Ayrıca TUSİAD, TİKAD, TKYD ve GIF üyesidir.

Aile ve iş hayatını başarı ile sürdüren Esin Güral Argat, evli ve 2 çocuk annesi olup, İngilizce bilmektedir.

TAHİR UĞUR TEMİZER

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1962 yılında Ankara’da doğmuştur. ilk, orta ve lise eğitimini Özel Şişli Koleji’nde yüksek öğrenimini St. Thomas of Villanova (USA) üniversitesinde uluslararası ilişkiler ve pazarlama bölümlerinde tamamlamıştır.

Türkiye’de ve yurtdışında perakende, sanayi, depo & lojistik, pazarlama, satış, dağıtım sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarda üst düzey yönetici, kurucu, ortak, yönetim kurulu üyeliği ve başkanlıkları yapmıştır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.