Gürok
  • Kurumsal

  • Faaliyet Alanları

  • Sürdürülebilirlik

  • Gürok Kültürü

  • Medya

  • İletişim

Gürok Grubu olarak, 1948’den bu yana, kültürel mirasımızdan aldığımız gücü gelecek vizyonumuzla birleştirerek Gürok imzasını faaliyet gösterdiğimiz her sektöre taşıyoruz.

GERÇEKLEŞTİRDİĞİ HER İŞTE KATMA DEĞER YARATMA AMACIYLA YOLA ÇIKAN GRUBUMUZ, SOFRA CAM VE CAM AMBALAJDAN KİREMİTE, TURİZMDEN İNŞAATA KADAR UZANAN TÜM FAALİYET ALANLARINDA SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR BÜYÜME SERGİLİYOR.

Sofra camında dünyanın 5. büyük üreticisi olan LAV... Bu alandaki deneyimimizi cam ambalaja taşıyan GCA… Turizm sektöründe yer aldığı her lokasyona yeni deneyimler kazandıran Ali Bey Hotels & Resorts, JOALI Maldives, JOALI BEING, BIJAL… Alanında öncü şirketlerden Gürok Kiremit… Bu projelerimizi hayata geçiren Lapis Yapı… Her markamız, bulunduğu sektöre yenilikçi ilkler getiren ürün ve hizmetleriyle ülkemizi uluslararası alanda temsil ediyor, dünyanın en prestijli ödüllerine layık görülüyor. Gürok Grubu olarak, finansal büyümenin yanı sıra müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyeti için işimizi her gün iyi yapıyor, sosyal ve sürdürülebilir yatırımlarla toplumumuza katkı sağlayan projeleri desteklemeye, yenilerini geliştirmeye devam ediyoruz. Bugün, ülkemizin en saygın kurumları arasındaki yerimizi sağlamlaştıran; özgür zihinleri ve cesaretleriyle yeni nesillere ilham olan tüm çalışma arkadaşlarıma, iş ortaklarımıza ve paydaşlarımıza teşekkürü borç bilirim. Hep birlikte, daha iyi günlere.

Rıza GÜRAL GÜROK GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Başkanın Mesajı

InstagramLinkedinTwitterYoutube

2022 © Her hakkı Gürok Gruba aittir

Bilgi toplum hizmetleri

Kişisel verilerin korunması