Gürok
  • Kurumsal

  • Faaliyet Alanları

  • Sürdürülebilirlik

  • Gürok Kültürü

  • Medya

  • İletişim

DÜNÜMÜZÜ BUGÜNE, BUGÜNÜMÜZÜ YARINA TAŞIYAN TÜM ÇALIŞMALARIMIZIN TEMELİNDE AYNI AMAÇ VAR: HER İNSANIN KENDİNE ÖZGÜ POTANSİYELİNİ ORTAYA ÇIKARARAK YAPTIĞIMIZ HER İŞTE FARK YARATMAK.

Dün

1948’de Kütahya’da faaliyete geçtiğimiz günden bu yana sanayi, turizm ve yapı sektörlerindeki uzmanlık alanlarımızı genişleterek Türkiye’yi ileriye taşıyan projeleri hayata geçirdik. O günlerde Kütahya ve çevresindeki sosyo-ekonomik ve sosyo-kültürel gelişmelere yaptığimız yatırımlar, yıllar içinde ülkemiz adına etkin katkılara dönüştü.

Bugün

Adım attığımız tüm sektörlere kazandırdığımız yenilikçi yaklaşım ve fark yaratan işlerle 21. Yüzyılın ilk diliminde Türkiye’nin en büyük özel sektör grupları arasında yerimizi aldık.

Yarın

Bugün; kültürel mirasımızla gelecek odağımız arasında kurduğumuz köprüyle, deneyimi merkeze koyan, yarına ilham olan ürün ve hizmetler geliştirmeye devam ediyoruz.

DAHA İYİ BİR YARIN İÇİN, İŞİMİZİ HER GÜN İYİ YAPMANIN GÜCÜNE İNANIYORUZ; SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM SÜREÇLERİMİZ VE SOSYAL PROJELERİMİZLE İNSANA, TOPLUMA VE ÇEVREYE KATKI SAĞLIYORUZ. TÜM BU FAALİYETLERİMİZİN KALBİNDE, BİZİ MOTİVE EDEN 3 TEMEL İLKE YER ALIYOR:

Cesur Davran

Öğrendiklerimizden beslendikçe, geleceğe daha cesur bakıyoruz. Karşımıza çıkan zorlukları yeni

Sınırsız Düşün

Ürün ve hizmet ürettiğimiz tüm sektörlerde, yaptığımız her işin kaynağında sınırsız düşünebilmenin

İyi Yap

İyi hizmet, uzman ekiplerden; uzman ekipler, güçlü kültürlerden doğar. Çalıştığımız her yeteneğin

Hakkımızda

InstagramLinkedinTwitterYoutube

2022 © Her hakkı Gürok Gruba aittir

Bilgi toplum hizmetleri

Kişisel verilerin korunması