Gürok
  • Kurumsal

  • Faaliyet Alanları

  • Sürdürülebilirlik

  • Gürok Kültürü

  • Medya

  • İletişim

DÖNÜŞÜM SINIRSIZ DÜŞÜNCEDEN, SINIRSIZ DÜŞÜNCE ORTAK BİLİNÇTEN DOĞAR. TÜM MARKALARIMIZ VE ÇALIŞANLARIMIZLA, SORUMLU KAYNAK KULLANIMI, ATIK YÖNETİMİ, GERİ DÖNÜŞÜM VE ETİK ÜRETİM SÜREÇLERİMİZLE KARBON AYAK İZİMİZİ HER GÜN DAHA AZA İNDİRİYORUZ. ÇEVRE VE DÜNYA IÇIN HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK PROJELERİ VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİYLE MÜCADELEYE KATKI SAĞLAYAN YATIRIMLARIMIZLA DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN YENİLİKÇİ ADIMLAR ATIYORUZ.

ENDÜSTRI 4.0

Çevresel etkisi düşük, katma değeri yüksek ürünler üretebilmek için yatırımlar yapıyoruz. Ar-Ge ve inovasyon alanında pek çok iş birliği gerçekleştiriyoruz. Kendi makinalarımızı üreterek rekabet avantajı sağlıyoruz. Endüstri 4.0’ın gerekliliklerini takip ediyor, süreçlerimizi dijitalleştiriyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK AKADEMİSİ ÜYELİĞİ

İş dünyasında daha iyi bir geleceği şekillendirmek için etkili olmak ve bu yolda değişim ve dönüşüm yaratmak üzere çalışan ve kar amacı gütmeyen lider sürdürülebilirlik merkezi olan Sürdürülebilirlik Akademisi'ne üyeyiz. Akademinin üyeleriyle birlikte sürdürülebilirlik alanında gerçekleştirdiği çalışmalarda aktif olarak yer alıyoruz.

GÜROK AKADEMİ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK EĞİTİMLERİ

Kurum kültürümüzün önemli bir parçası olan Gürok Akademi Sürdürülebilirlik Eğitimleri kapsamında sorumlu tüketim ve geri dönüşüm farkındalığı yaratmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Enerji ve su yönetimi, atık azaltma ve sorumlu kaynak kullanımı amacıyla tüm çalışanlarımıza detaylı eğitimler veriyoruz. Sürdürülebilirliğe katkı sağlayan çevre dostu projeleri ve tasarruf çalışmalarını ödüllendirerek tüm grup şirketlerimizde bu kapsamdaki ortak bilinci teşvik ediyoruz.

Sürdürülebilirlik

InstagramLinkedinTwitterYoutube

2022 © Her hakkı Gürok Gruba aittir

Bilgi toplum hizmetleri

Kişisel verilerin korunması