CAMI SİZİN İÇİN KALİTEYLE ŞEKİLLENDİRİYORUZ.

GCA

HAKKINDA

Gürok Grubu, Türkiye’de 20 yıla yakın süredir sofra camı üretimi yapmaktadır ve dünyanın altıncı büyük üreticisi konumundadır. Gürok Cam Ambalaj, öncelikle var olan fırın ve hatlarda ambalaj konusunda deneyim kazanmış; cam konusundaki uzman deneyim kullanılarak Kütahya’da faaliyete geçmiştir.

Şirket kalite ve güvenlik standartları çerçevesinde üretim aşamalarının tamamında sürdürülebilirliği, çevreye ve insana saygıyı daima ön planda tutmaktadır. GCA, ürün ve hizmette en yüksek kaliteyi hedefleyerek ülke ekonomisine, cam ambalaj sektörüne ve iş ortaklarına değer katan adımlar atmaktadır.

Üretim proseslerinden, kalite kontrol ve paketleme proseslerine kadar her aşamada en son teknolojinin kullanıldığı tesiste, tüm prosesler otomasyon sistemleri ile yürütülmektedir.

GCA Üretim Tesisinin altyapısı birden çok cam üretim fırını ile üretim yapabilecek şekilde tasarlanmış; yakın zamanda cam ambalaj üretim kapasitesini artırabilecek şekilde planlanmıştır.

Tasarımdan satış pazarlama faaliyetlerine kadar tüm süreçlerinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve BRC/IoP Ürün Güvenliği Yönetim Sistemleri’ne uygun çalışan GCA, çevre dostu bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Cam ambalaj üretiminde kullanılan ekipmanlar da bu bakış açısı ile seçilmiştir. GCA Üretim Tesisi, çevreye ve insana saygılı, sürdürülebilir üretim anlayışının en iyi örneklerinden biridir.

Tasarım ekibimiz, ürünleri katıldığı tasarım yarışmalarından ödüllerle dönen yaratıcı, genç ve dinamik tasarımcılardan oluşmaktadır. Ekibimiz, iş ortaklarımızın verdiği ön bilgilerle, kendilerine ilk olarak üç boyutlu alternatifli birçok tasarım ürün numunesi sunmakta; bu numuneler arasından tercih edilen ürünlerin uygulanabilir kalıplarını tasarlamaktadır. Kalıp üretimi kendi tesisimizde olduğu gibi, çalıştığımız ve kalitesine güvendiğimiz iş ortaklarıyla iş birliği içinde de yapılabilmektedir.

DEĞERLERİMİZ

İNSANA VE ÇEVREYE SAYGI
DÜRÜSTLÜK VE ŞEFFAFLIK
GÜVENİLİRLİK
ÇÖZÜM ODAKLILIK
İNOVATİF YAKLAŞIM VE SÜREKLİ GELİŞİM
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

HEDEFİMİZ

HEDEFLERİMİZ VE DEĞERLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA;

 • TASARIMDAN SATIŞA
  Ürünlerin tasarımından satışına kadar her aşamada kaliteden taviz vermeden,

 • KALİTE
  Kaliteyi iş ortakları, çalışanları, tedarikçileri ve hissedarları ile birlikte yaratarak,

 • KAYNAK DEĞERLENDİRME
  Kaynakları verimli ve etkin biçimde değerlendirerek,

 • REKABET
  Rekabet gücünü sürekli kılmak için cam üretim maliyetlerini kontrol ederek,

 • MOTİVASYON
  İnsan kaynağının niteliklerini geliştirerek ve motivasyonuna önem vererek,

 • TAKIM ÇALIŞMASI
  Bilgi kullanımı ve paylaşımına önem vererek her kademedeki çalışanlarımızın ürün ve proseslerimizin sürekli iyileştirilmesine katılımını sağlayarak,

 • KALKINDIRMA
  Bulunduğu bölgenin ve Türkiye’nin kalkınmasına, Çevresel ve Sosyal yapının gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

BRC IOP ÜRÜN GÜVENLİĞİ SERTİFİKASI

Üretim sistemlerimiz BRC IoP ürün güvenliği sistemine göre tasarlanmış ve sertifikalandırılmıştır.

Bu sertifika; sistemden çıkan ürünlerin fiziksel veya kimyasal olarak herhangi bir bulaşma olmaksızın iş ortaklarına direkt sunulduğunu garanti etmektedir.

ISO 9001 KALİTE SERTİFİKASI

Tüm cam ambalaj üretim süreçlerimiz ISO 9001 kalite yönetim sistemi gereklerine uygun şekilde yapılmakta ve denetlenmektedir.

İLETİŞİM

Web sitesi:
www.gca.com

Pazarlama ve Satış Adres :
Lapishan Plaza, Esentepe Mah. Cevizli D-100 Güney Yanyol Cad. No:25 Soğanlık-Kartal
İstanbul – Türkiye
Telefon : +90 216 488 66 00 (pbx)
Faks : +90 216 576 22 62

Üretim Tesisleri :
1.OSB 1. Cadde No:1
Merkez Kütahya
Telefon : +90 274 277 01 20 (pbx)
Faks : +90 274 277 01 10