Alibey Hotels & Resorts

Gürok Grubu bünyesinde, Ali Bey Hotels & Resorts çatısı altında, Ali Bey Club Manavgat, Ali Bey Park Manavgat ve Ali Bey Resort Sorgun olmak üzere 3 tesis bulunmaktadır.

Ali Bey Hotels & Resorts markasını böylesine başarılı bir konuma getiren gücün kaynağı bir aile anlayışımızın olması ve büyük ailenin bireyleri arasında olağanüstü bir iletişim, yardımlaşma ve birbirine sevgiyle kenetlenmiş güçlü bir bağın bulunmasıdır.

Tüm çalışanlarından en üst yöneticilerine ve şirket sahiplerine kadar herkesin aynı gönül bağı ile tek bir amacı vardır: Her zaman için daha iyi olmak ve misafirlerimize verebileceğimiz en iyi hizmeti sunabilmektir. Bu nedenledir ki, Ali Bey Hotels & Resorts tesisleri, alışılmış yönetim tarzlarından çok daha farklı bir anlayış ile misafirleri için en iyi şekilde çalışmaya gayret etmektedir.

ALİ BEY PARK MANAVGAT

Ali Bey Park Manavgat 1995 yılında Gürok Grubu’nun Turizm Tesisleri zincirine ikinci altın halka olarak hemen Ali Bey Club’ın yanında yer almıştır.

Devamı

ALİ BEY RESORTS SORGUN

İstanbul Yalı Mimarisi tarzında üç katlı konak evleri şeklinde inşa edilen Ali Bey Resort Sorgun 2010 yılında hizmete açıldı.

Devamı

ALİ BEY CLUB MANAVGAT

Markasını Gürok Grubu’nun kurucusu Sayın Ali Güral Bey’in adından alan Ali Bey Hotels & Resorts’un ilk yatırımı Ali Bey Club Manavgat’tır.

Devamı