MANAVGAT’IN EŞSİZ DOĞASI İÇİNDE OSMANLI VE SELÇUKLU ÇİZGİLERİ

Alibey Park Manavgat

Ali Bey Park Manavgat 1995 yılında Gürok Grubu’nun Turizm Tesisleri zincirine ikinci altın halka olarak hemen Ali Bey Club’ın yanında yer almıştır.

Antalya Manavgat’ın eşsiz doğası içinde, 150.000m2 alanda, olağanüstü güzellikleri ve 886 yatak kapasiteli 443 odasıyla hizmet sunan Ali Bey Park Manavgat, ideal bir tatil için gerekli tüm konfora sahip olmasıyla öne çıkan mimari tasarımındaki Osmanlı – Selçuklu çizgisi tesise seçkin bir kişilik kazandırmaktadır.

Tasarımın merkezinde tıpkı Ali Bey Club Manavgat’ta olduğu gibi çinili sokak çeşmeleri, seramik şadırvanlar, oymacılık ve kakmacılık sanatlarının muhteşem örnekleriyle süslü kubbeli ve kemerli mekanlar yer alır.

Zengin büfe içerikleri ve lezzetli yemeklerin sunulduğu açık büfe restoranlarının yanı sıra uluslararası mutfakların seçkin yemeklerinin sunulduğu Panorama A’lacarte restoranıyla Ali Bey Park Manavgat, misafirlerin damak tatlarına hitap etmektedir.

Türkiye‘ nin en büyük Aquaparklarından biri olan Aquapark 25.000m2 üzerine kurulmuştur. 13 yetişkin, 12 adet çocuk ve bebek olmak üzere toplam 25 adet kaydırak mevcuttur. Fil, kaplumbağa gibi değişik hayvan figürleri ile dekore edilmiş havuzlar, çocuk oyun alanları, ve bebekler için bir kum havuzu bulunmaktadır. İçinde zengin alternatifler bulunduran aktivite havuzu; su masajları, ters akıntı, su yatakları, jakuziler, yağmur ormanları, bir restoranı ve iki adet barı ile Aquapark, Ali Bey Park Manavgat’ta eğlenceyi adrenalin ile üst düzeye çıkarmaktadır.

4-12 yaş çocuklara hizmet veren Mini Club’de gün boyu çeşitli oyunlar, aktiviteler, festivaller çocukların hoşça vakit geçirirken, ebeveynleri de bu esnada zengin animasyon kadrosunun sunduğu gündüz aktiviteleri ve dünyaca ünlü müzikallerin-showların sunulduğu akşam aktivitelerinden yararlanabilirler.

Dünyanın en büyük tenis merkezlerinden biri olan Ali Bey Park Manavgat 62 adet toprak kortları ve profesyonel hizmet veren Alman Tenis okulu Patrico ile tenis konusunda uzman hizmet vermektedir. ITF Dünya Takımlar&Bireysel Şampiyonası, Wilson Senior Açık Turnuvası, Rusya Açık Turnuvası, Türkiye Takımlar Şampiyonası gibi uluslararası ve yerel tenis organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Bir adet G harfi şeklinde ısıtmalı ana havuzu, bir adet sesiz havuzu, 800m uzunluğunda sahili ile deniz ve havuz keyfini bir arada sunmaktadır.

Türk hamamı, VIP hamamı, sauna, buhar banyosu, jakuzi, süt banyosu, dinlenme odaları, kozmetik stüdyosu, Wellness ve Spa merkezinin 11 bakım odasında misafirlerimize sunulan Wellness seçenekleridir. Profesyonel Bali ekibimizin ellerine teslim olup sahildeki özel Bali evlerinde misafirlerimiz kendilerini şımartabilirler.

Dünyanın fitness alanındaki bir numaralı isimlerinden biri olan Fitness First, profesyonel donanım ve yönetime sahip stüdyosu Ali Bey Park misafirlerine de hizmet vermektedir. 500 m2’lik iç alan ve 1.000 m2’lik dış alana sahip olan bu özel stüdyoda kişiye özel antrenmanlar ve uluslararası aktiviteler yapılmaktadır.

Ali Bey Park Manavgat tüm dünyanın en seçkin tatil köyleri arasında haklı bir yere sahiptir.

İLETİŞİM

Adres :
Kızılağaç Turizm Bölgesi
Manavgat – Antalya / Türkiye
Telefon : : +90 242 748 73 73
Faks : +90 242 748 73 83