BENZERSİZ DOĞAL GÜZELLİK VE TARİHİ DEĞERLE ÇEVRİLİ BÜYÜLÜ BİR ATMOSFER

Alibey Club Manavgat

Markasını Gürok Grubu’nun kurucusu Sayın Ali Güral Bey’in adından alan Ali Bey Hotels & Resorts’un ilk yatırımı Ali Bey Club Manavgat’tır.

150.000 m2 alan üzerine Antalya’nın Manavgat ilçesinin benzersiz doğal güzellikleriyle ve tarihi değerleriyle çevrili olan Ali Bey Club Manavgat,1991 yılında turizm sektöründe hizmete sunulmuştur.

Osmanlı – Selçuklu mimarisinin eşsiz örnekleriyle donatılan tesis, çok kısa bir sürede yabancı ve yerli turistlerin gözdesi haline gelmiştir. Ali Bey Club Manavgat ahşap ve seramik sanatlarının en güzel örnekleriyle bezeli Osmanlı Konakları, 886 yatak kapasitesi ve 443 odasıyla ve 4 değişik oda tipi ile hizmet vermektedir.

Zengin büfe içerikleri ve lezzetli yemeklerin sunulduğu açık büfe restoranlarının yanı sıra uluslar arası mutfakların seçkin yemeklerinin sunulduğu Panorama A’lacarte restoranı ile Ali Bey Club Manavgat, misafirlerinin farklı damak tatlarına hitap etmektedir.

Türkiye‘ nin en büyük Aquaparklarından biri olan Aquapark 25.000m2 üzerine kurulmuştur. 13 yetişkin, 12 adet çocuk ve bebek olmak üzere toplam 25 adet kaydırak mevcuttur. Fil, kaplumbağa gibi değişik hayvan figürleri ile dekore edilmiş havuzları, çocuk oyun alanları ve bebekler için bir kum havuzu bulunmaktadır. İçinde zengin alternatifler bulunduran aktivite havuzu; su masajları, ters akıntı, su yatakları, jakuziler, yağmur ormanları, bir restoranı ve iki adet barı ile Aquapark, Ali Bey Club Manavgat’ta eğlenceyi adrenalin ile üst düzeye çıkarmaktadır.

4-12 yaş çocuklara hizmet veren Mini Club’da gün boyu çeşitli oyunlar, aktiviteler, festivaller çocuklar hoşça vakit geçirirken, ebeveynleri de zengin animasyon kadrosunun sunduğu gündüz aktiviteleri ve dünyaca ünlü müzikallerin-showların sunulduğu akşam aktivitelerinden yararlanabilirler.

Dünyanın en büyük tenis merkezlerinden biri olan Ali Bey Club Manavgat 62 adet toprak kortları ve profesyonel hizmet veren Alman Tenis okulu Patrico ile tenis konusunda uzman hizmet vermektedir. ITF Dünya Takımlar & Bireysel Şampiyonası, Wilson Senior Açık Turnuvası, Rusya Açık Turnuvası, Türkiye Takımlar Şampiyonası gibi uslular arası ve yerel tenis organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Bir adet G harfi şeklinde ısıtmalı ana havuzu, bir adet sesiz havuzu, 800m uzunluğunda sahili ile deniz ve havuz keyfini bir arada sunmaktadır.

Türk hamamı, VIP hamamı, sauna, buhar banyosu, jakuzi, süt banyosu, dinlenme odaları, kozmetik stüdyosu, Wellness ve Spa merkezinin 11 bakım odasında misafirlerimize sunulan Wellness seçenekleridir. Profesyonel Bali ekibimizin ellerine teslim olup sahildeki özel Bali evlerinde misafirlerimiz kendilerini şımartabilirler.

Bir adet G harfi şeklinde ısıtmalı ana havuzu, bir adet sesiz havuzu, 800m uzunluğunda sahili ile deniz ve havuz keyfini bir arada sunmaktadır.

Dünyanın fitness alanındaki bir numaralı isimlerinden biri olan Fitness First, profesyonel donanım ve yönetime sahip stüdyosu Türkiye’de ilk defa Ali Bey Club Manavgat’ta hizmete açılmıştır. 500 m2’lik iç alan ve 1.000 m2’lik dış alana sahip olan bu özel stüdyoda kişiye özel antrenmanlar ve uluslar arası aktiviteler yapılmaktadır. Bu aktivitelerde belirli dönemlerde Regina Halmich, Fitrzroy Gaynes v.b. dünyaca ünlü Fitness Eğitmenleriyle çalışma imkanı sağlanmaktadır.

Ali Bey Club Manavgat’ın çinili sokak çeşmeleri, seramik şadırvanları, oymacılık ve kakmacılık sanatlarının seçkin örnekleriyle süslenmiş kubbeli ve kemerli mekanları, profesyonel ve tecrübeli çalışanları ile konuklarına büyülü bir atmosfer eşliğinde özel bir tatil yaşatmaya günümüzde de devam etmektedir.

İLETİŞİM

Adres :
Kızılağaç Turizm Bölgesi Manavgat
Antalya / Türkiye Telefon : +90 242 748 73 73
Faks : +90 242 748 73 83
E-mail : sales@alibey.com