YILLARCA SORUNSUZ ÇATILAR

Gürok Kiremit

HAKKINDA

Kuruluşun ve kurtuluşun kenti Kütahya’nın en büyük ve ülkemizin en saygın kurumlarından olan Gürok Grup çatısı altında yer alan Gürok Kiremit, iki ayrı fabrikadan oluşmaktadır.

1982 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, her geçen gün ürün gamını ve kalitesini arttırarak yapı sektörüne hizmet vermektedir.

TSE 1304 Kalite standartlarına CE ve İSO Belgelerine sahiptir.

GÜROK KİREMİT MİSYONU

Toprağın ve ateşin en eski ustalarından olan Gürok Kiremit şirketinin kuruluş misyonu, tüketici memnuniyetinden ve üretim kalitesinden ödün vermeden sürekli büyümek ve sektöre getirdiği yeniliklerle öncü rolünü sürdürmektir.

Tecrübesi, yüksek kalite anlayışının getirdiği güç ve 1999 yılında kurulan otomasyon sistemi sayesinde tüm ürünler altılı şekilde paketlenip, paletlenerek bayilerimiz aracılığı ile inşaat sektörüne sunulmaya başlanmıştır.
Fiyat talep formuna ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

GÜROK KİREMİT İNOVASYON

Fabrikanın sektöre getirdiği asıl yenilik ise su geçirmeyen inovatif silikonlu kiremitlerdir. Teknolojiyi yakından takip eden, tecrübe, uzmanlık ve dinamizmi harmanlayarak her geçen gün kendini geliştiren Gürok Kiremit tasarımdan satışa tüm süreçlerde kalite felsefesini mükemmelliğe taşıma çabası ile ilk günkü heyecanıyla hareket etmektedir.

Gürok Kiremit, güvenilir altyapısı ve kaliteli ürünleri sayesinde 35 yıldır huzurlu ve sıcak yuvaların teminatı olmaya devam ediyor…

SİLİKONLU KİREMİTLER

Kiremitte kullanılan toprağın cinsine göre çeşitli tuzlar ihtiva ederler ve bunlar çiçeklenme (yüzeyde beyazlama), kumlanma veya yüzeyde tabaka ayrışmalarına sebep olabilirler. Özellikle çiçeklenmeye karşı silikon Wacker BS-16 emprenye malzemesi son 45 yıldır başarı ile uygulanmaktadır. Su emmenin azaltılması ile kiremitlerin kirlenme veya yosunlanması da önlenmiş olacaktır. Silikon Kiremit ile su emme azalacağından haliyle kiremitlerin donma çözünme mukavemetinin artması beklenir yapılan testlerle bu ispatlanmıştır. Bu yüzden Gürok Silikonlu Kiremitler ile çatınız ömür boyu korunmuş olacaktır.
Diğer teknik detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz.

GÜROK KİREMİT
TSE 1304 KALİTE STANDARTLARINA CE ve İSO BELGELERİNE SAHİPTİR.

İLETİŞİM

Pazarlama ve Satış Adres :
Atatürk Bulvarı (Kütahya-Eskişehir Karayolu) 4.km KÜTAHYA
TEL: 0 274 22 50 310 PBX
FAX: 0 274 22 50 314
www.gurokkiremit.com.tr
kiremit@gurokkiremit.com.tr